г.Краматорск, ул.Парковая, 46

тел. +38(066)371-71-78

Показать на карте

Выбрать язык сайта:

Английский язык Русский язык Украинский язык

Image 1

Перша зустріч з       лікарем

Перший раз дитини необхідно привести до стоматолога в 2-2,5 року. У цьому віці найчастіше проходить знайомство з клінікою, з доктором, асистентом, зі стоматологічним кріслом. Можливе проведення профілактичних процедур, а також гігієни порожнини рота.

Image 2

Причини дитячого карієсу

Причиною є кислоти - продукт життєдіяльності ряду мікроорганізмів в порожнині рота. Ці кислоти постійно робить негативний вплив на емаль зуба, що призводить до руйнування дитячих зубів. Спочатку дитина може не відчуває ніякого дискомфорту. Це відбувається до того часу, поки мікроби не зроблять в емалі отвір. У момент, коли це трапляється, бактерії дуже швидко і легко доходять до дентину.

Image 1

Лікування карієсу молочних зубів

Лікування карієсу молочного зуба запобігає поширенню інфекції в підлеглі тканини, де розташовується зачаток постійного зуба, який може бути пошкоджений (і навіть загинути) при розвитку ускладненого карієсу, тобто інфекційного процесу в області верхівки кореня розташованого над ним молочного зуба.


Image 1

Лікування пульпіту молочного зуба

Лікування пульпіту молочного зуба запобігає поширенню інфекції в підлеглі тканини, де розташовується зачаток постійного зуба, який може бути пошкоджений (і навіть загинути) при розвитку ускладненого карієсу, тобто інфекційного процесу в області верхівки кореня розташованого над ним молочного зуба.

Image 1

Герметизація
фісур

Герметизація зубів - профілактика постійних зубів, заснована на закритті фиссур, спеціальним герметиком для запобігання утворенню нальоту і карієсу. Герметик - це спеціально розроблений рідкий матеріал зі фтором, отверждающей світлом лампи полімеризації.
Image 1

Видалення молочних
зубів

Видалення молочного зуба на ранньому етапі до початку розсмоктування коренів пов'язане з великими труднощами: анатомічна будова молочного зуба передбачає тонкі, викривлені і широко розставлені коріння, між якими розташований зачаток постійного зуба.Ми в соцмережах
    VitaDent.net.ua Instagram
Яндекс.Метрика