г.Краматорск, ул.Парковая, 46

тел. +38(066)371-71-78

Показать на карте

Выбрать язык сайта:

Английский язык Русский язык Украинский язык

Ендодонтичне Лікування

Кореневої канал - це порожнина в корені зуба, де проходять судини і нерви. Що відбувається, якщо канал невдало очищений і запломбований? Усередині зуба залишається інфекція, яка викликає подальше запалення і переходить в кісткову тканину щелепи. Якщо не перелікувати канал, то інфекція викликає захворювання «Періодонтит». У підсумку це може призвести до втрати зуба. Щоб уникнути цього, наші фахівці строго дотримуються технології лікування. Всі роботи в корені зуба проходять під контролем рентгенівських знімків і апекслокатора - спеціального апарату, що вимірює довжину кореня зуба.


Image 4

Лікування пульпіту

Пульпіт - запалення пульпи, або судинно-нервового пучка зуба. Він має різні причини: механічні пошкодження, але найчастіше - карієс. Основною причиною ниючий біль в зубі є пульпіт. Наслідки можуть нести серйозний характер, тому необхідно відразу йти до лікаря, як тільки виникає підозра, що почав розвиватися пульпіт зуба.


Image 2

Лікування періодонтиту

Періодонтит - запалення оточуючих зуб тканин, за рахунок чого відбувається руйнування околоверхушечной кісткової тканини. Причиною розвитку періодонтиту є інфекція, травми, токсичні речовини. Наслідком періодонтиту може стати утворення гнійного свища і, в особливо важких випадках - кісти.


Image 3

Протезування

Більшість пацієнтів потребують підготовки до протезування. Від неї залежить успіх процедури і довговічність конструкції. Ендодонтичне лікування є одним з етапів підготовки зубів до протезування. Якісно проведена чистка кореневих каналів їх пломбування дозволяє домогтися зниження ризику можливих ускладнень після протезування.

Image 1

Пломбування каналів

Пломбування здійснюється тільки після того, як пройшла чистка та / або лікування каналів зуба. Для контролю якості пломбування, стоматолог робить рентгенівський знімок зуба. Таким чином також вибирається обладнання, тому як різні зуби різних людей мають різні коріння. Залежно від клінічної картини, канал може бути запломбований відразу, або ж попередньо потребує заповнення лікувальної пастою. Пломбувальний матеріал стає бар'єром від інфекцій і не змінює колір зуба. Найчастіше застосовується в ендодонтії гутаперча.Ми в соцмережах
    VitaDent.net.ua Instagram
Яндекс.Метрика