г.Краматорск, ул.Парковая, 46

тел. +38(066)371-71-78

Показать на карте

Выбрать язык сайта:

Английский язык Русский язык Украинский язык

Питання і відповіді по імплантації зубів

Зубна імплантація завойовує все більшу популярність серед технологій відновлення відсутніх зубів. Проте, в свідомості пацієнтів ця процедура залишається чимось незрозумілим і страшним. Дійсно, мало хто спокійно може сприйняти необхідність вкручування якогось "шурупа" в щелепу. До того ж у Вашому оточенні завжди знайдуться доброзичливці, які стверджують. що імпланти часто "не приживаються".

Дізнатися більше про імплантації


Image 4

Одноетапна імплантація

Це імплантація спрямована на пацієнтів з повною адентією (або відсутністю) зубів і атрофією кісткової тканини. Вона має на увазі імплантацію зубів без нарощування, з протезуванням на 3-4-й день!


Image 2

Двоетапна імплантація

Передбачає установку всіх елементів конструкції імплантату поетапно. На першому етапі встановлюється внутрішньокістковий елемент. Далі йде етап імплантації, а потім другий етап встановлення опорної голівки (абатмента) на внутрішньокістковий елемент. Після цього на абатмент встановлюється коронка.


Image 3

Одномоментна імплантація

Одномоментної називається такий тип відновлення зубів, коли відразу ж після видалення зуба на його місце встановлюється імплантат, і все це відбувається протягом одного відвідування, найбільш затребувана там, де так важлива естетика, а саме - в зоні посмішки.

Image 1

Нарощування кісткової тканини

Нарощування кісткової тканини в стоматології застосовується з метою створення міцної основи для дентальних імплантатів. Кісткова тканина може зменшуватися в обсязі, якщо зуб відсутній довгий час, або якщо зуби і ясна вчасно не лікувалися. Щоб встановити імплантат, потрібно наростити втрачений обсяг кістки.Ми в соцмережах
    VitaDent.net.ua Instagram
Яндекс.Метрика