г.Краматорск, ул.Парковая, 46

тел. +38(066)371-71-78

Показать на карте

Выбрать язык сайта:

Английский язык Русский язык Украинский язык

Косметологічні послуги для особи

Косметологія давно перестала обмежуватися тільки доглядом за шкірою. Сучасна косметологія - галузь медицини, що спеціалізується на виправленні недоліків зовнішності людини: вивченні причин їх появи і розробці способів корекції. Ми володіємо широким арсеналом обладнання та методів для омолодження обличчя і виправлення різних недоліків зовнішності.

Дізнатися більше про технології


Image 4

Плазмоліфтінг

Плазмоліфтінг за своєю суттю - унікальна процедура. За допомогою неї відбувається омолодження шкіри обличчя з використанням власної плазми. Таким чином, шляхом введення в проблемні місця свого біологічного матеріалу активізується природний процес омолодження.


Image 2

Біоревіталізація

Біоревіталізація - це метод омолодження шкіри, заснований на введенні в її товщу розчинів нестабилизированной гіауроновой кислоти. Ця речовина в нормі постійно присутня в міжклітинному матриксі дерми, поступово зникаючи з віком. Ефект настає досить швидко, практично «на кінчику голки» проводиться інтенсивне зволоження шкіри


Image 3

Мезотерапія

Мезотерапія - це ін'єкційна методика внутрішньошкірного або підшкірного введення на глибину до 4 мм низьких доз препаратів, містять біологічно активні речовини, безпосередньо в проблемну зону.

Image 1

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія - це косметологічна процедура згладжування мімічних зморшок, шляхом введення нейротоксінового комплексу ботулотоксину типу А в м'язи обличчя. При цьому блокується передача імпульсів по нервових волокнах, що призводить до розслаблення або натягу волокон м'яза яка вплітається в шкіру.

Image 1

Контурна пластика

Контурна пластика обличчя - це метод корекції обличчя і розгладження зморшок за допомогою ін'єкцій під шкіру особливих гелеобразних наповнювачів - філерів. Таким чином, можна позбутися багатьох вікових проблем, глибоких зморшок, пігментних плям, обвислій і в'ялої шкіри, неправильної форми губ і т.д


Ми в соцмережах
    VitaDent.net.ua Instagram
Яндекс.Метрика